AKCE

Třinecký Kosmos ovládne Franta mimozemšťan a doprovodí ho delegace tvůrců filmu!

5.2.2024 17:30 - 5.2.2024 21:00


 

Nová komedie úspěšného režiséra Rudolfa Havlíka s názvem Franta mimozemšťan přistane v kinech již 8. února 2024. Mezi vybraná kina, kam ještě o pár dnů dříve zavítá kromě snímku i delegace filmového štábu, patří také třinecké kino Kosmos. Filmoví nadšenci si tu 5. února od 17:30 užijí hned trojnásob. Mohou shlédnout předpremiéru vesmírné komedie, vyposlechnout si úvodní slovo režiséra i herců a zažít autogramiádu tvůrců filmu Franta mimozemšťan.

Jsme ve vesmíru sami? A co když se náhodou ocitnou mezi námi?  Rudolf Havlík, režisér divácky úspěšných komedií, Po čem muži touží 1 a 2 a Ostrov, v nové komedii Franta mimozemšťan vysílá hrdiny z malé moravské obce do pátrání po jedné záhadě!

Jakub Prachař, tentokráte v netradiční dvojroli a Tereza Ramba jako jeho žena, opět tvoří ústřední partnerskou dvojici. Dále hrají: Filip Březina, Kateřina Marie Fialová, Vasil Fridrich, Erika Stárková, Jiří Langmajer, Leoš Noha, Petra Hřebíčková, Petr Vančura, Oldřich Navrátil, Pavel Kikinčuk a Jan Teplý ml.

Komedie Franta mimozemšťan si na půdorysu lehce absurdního příběhu pohrává se situacemi, které neumíme vysvětlit, možná se jich i bojíme, ale musíme najít způsob, jak se s nimi poprat.

Režisér o filmu:

„Ještě když jsem natáčel Pohádky pro Emu, jsem měl v hlavě pár nápadů. Chtěl jsem natočit film, kde se muž změní na ženu, chtěl jsem natočit dobrodružný film na opuštěném ostrově, chtěl jsem natočit film, kdy mimozemský návštěvník přistane místo v Americe v Čechách, respektive na Moravě. A teď na něj došla řada. Ohromně mě bavilo pracovat na takovém tématu a nebrat ho moc vážně jako sci-fi, ale jako situační komedii zasazenou do našeho prostředí,“ řekl režisér a scenárista Rudolf Havlík.

Více zde: https://www.cinemart.cz/filmy/franta-mimozemstan/

 

 

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram