Vítejte v
Třinci

AKCE

Třinecké kulturní léto - 3 v 1 - běžky, tanec a cimbál

13.8.2020 17:00 - 13.8.2020 18:00


Tři příjemné divadelně-hudební zážitky vás čekají během jednoho podvečera. Běžkařská odysea Bratří v tricku, flamenco v podání taneční skupiny a Cimbálová muzika Slanina.

BRATŘI V TRI©KU
„Běžkařská odysea“ a nikde žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika! Jde o závod, jehož hlavní cena je zážitek. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje. Čeká je elixír nesmrtelnosti, protože jak říkají Bratři v tricku, šampioni v sebeironii, žonglování, akrobacii a laskavém humoru: „Běžkaři žijí déle! Smích a humor prý taky roky přidávají!“ (www.bratrivtricku.cz)

FLAMENCO - o tom, že rytmy flamenca jsou opravdu úchvatné, vás přesvědčí tanečnice s lektorkou Zdeňkou Špillerovou, která působila v Tanečním studiu Ostrava. Realizuje také taneční kurzy i vystoupení u nás, na Třinecku a Jablunkovsku.
„Když tančím, nesoudím, nemohu nenávidět, nemohu sebe oddělit od života. Mohu být jen šťastný a plný života. To je důvod, proč tančím.“ (Hans Bos)

CIMBÁLOVÁ MUZIKA SLANINA
Sestava cimbálové muziky Slanina vychází z tradičních lidových kapel. Základem jsou smyčce, cimbál a klarinet, tedy klasická cimbálová muzika (www.cimbalovamuzika.com). Široký repertoár nejznámějších písniček potěší všechny milovníky moravského folkloru.

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram     Youtube