Vítejte v
Třinci

AKTUALITY

16.1.2023

Beskydská laťka 2023

Tradiční skokanské klání se vrací do třinecké Werk arény v úterý 7. února. Po dvouleté pauze se vrátí nejen skokanská esa z celého světa, ale také se můžete těšit na návštěvu sportovních legend, či umělecké vystoupení. V dopoledním programu změří síly ve zdolávání laťky mládež z našeho okolí a odpoledne s dospělými startuje v 15.30. www.beskydskalatka.cz

Vstupenky zakoupíte také v našem Infocentru za 120 kč v předprodeji.

 

10.11.2022

Prodej vstupenek na jedinečnou výstavu mistrovských replik Korunovačních klenotů v Světové muzeu a knihovna Bible v Jablunkově

Již 6.12. 2022 na Mikuláše začně výstava mistovských replik České korunovační klenoty v Jablunkovském Světovém muzeu a Knihovně Bible. Vstupenku na tuto jedinečnou výstavu můžete získat také v našem Infocentru Třinec. Jelikož se očekává velký zájem, doporučuje se koupit vstupenku a rezerovat si své místo prohlídky co nejdříve.

25.10.2022

Průvodce Třincem

Novinka v podobě Průvodce Třincem právě přistála na pultě našeho Informačního centra. Zatím obsahuje osm informačních karet s pozoruhodnými místy v Třinci, které ale budou postupně přibývat. A tak se blíže seznámíte například s památníkem, kinem nebo Javorovým vrchem. Pokud víte o nějakém místě, které by stálo za to ukázat, dejte nám svůj tip! Rádi jej navštívíme, nafotíme a vytvoříme další kartu.
Průvodce byl vytvořen v rámci dotačního programu Podpora turistických informačních center v Moravskoslezském kraji pro rok 2022 a najdete ho také na našich stránkách v rozšířené verzi.

1.6.2022

Těšínské Slezsko Region Card v našem Infocentru

Víte, že i v našem Infocentru pořídíte Těšínské Slezsko Region Card? Tato karta v sobě skrývá mnoho slev, které využijete při toulkách Těšínským Slezskem. Bazény, lyže, kulturní památky a další se slevou.
Cena karty je 85 Kč pro dospělé a 70 Kč pro děti. Neváhejte a stavte se pro ni.

Více informací na www.tscard.cz

 

3.3.2022

Třinec pomáhá Ukrajině

Pomoc lidem z Ukrajiny – informace o možnostech pomoci v Třinci      

 

 

  • První pomoc pro lidi bez možnosti ubytování

Dočasné zázemí, ubytování, jídlo včetně další kompletní pomoci, jako vyřízení registrace či sjednání pojištění, poskytuje Správa uprchlických zařízení MV ve Vyšních Lhotách.
http://www.suz.cz/co-delame/provoz-zarizeni/zzc-vysni-lhoty/.

 

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram     Youtube