AKCE

Třinec Gastro Show 2023

28.5.2023 09:30 - 28.5.2023 18:30


Město pořádá festival kvalitního jídla! 28. květen se stane dnem, kdy začneme psát novou tradici. Do našeho města míří Třinec Gastro Show - kvalitní gastronomie a spousta zábavy. Město chce přinést lidem něco jiného, ty nejlepší kulinářské zážitky. Na náměstí Svobody začínáme v 9:30 hodin.

Třinec Gastro Show pořádá město ve spolupráci s restauracemi, knihovnou, kinem Kosmos, Trisií i STaRSem. „Dobré jídlo spojuje a my chceme, aby Třinec Gastro Show přilákala hodně obyvatel našeho města. Věřím, že takovou akci uvítají a přijdou se pobavit celé rodiny,“ podotkla primátorka Věra Palkovská.

O festival se stará Tomáš Nový. Především proto, že má s obdobnými akcemi letité zkušenosti. „Bude se konat na prostranství před Trisií, kde bude hlavní stage a stánky restaurací. Do Třince dorazí zvučná kuchařská jména. Šéfkuchaři budou vařit na pódiu a ukážou lidem kulinářské postupy. Uvařené porce samozřejmě rozdají přihlížejícím. Nebude scházet velkoplošná obrazovka, aby se na detaily mohl dívat každý,“ nastínil Tomáš Nový.

Více informací o připravované akci, kdy skvělé jídlo podpoří plno zábavy, atrakcí pro děti a výborná hudba, najdete v článku, který vyšel na ehutnik.cz

Třinec Gastro Show se letos koná poprvé. Příští rok by už mohla být součástí festivalu, který pořádá Moravskoslezský kraj. Jmenuje se Pojez. „Tato akce se koná na několika místech v kraji. Minulý rok ukázal, jak moc lidem chyběly gastrofestivaly, a Pojez byl velice úspěšný. Doufám, že se nám podaří dostat ho i k nám do Třince,“ věří Tomáš Nový.

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram