Vítejte v
Třinci

AKCE

Mikulášské kino

6.12.2022 15:30 - 6.12.2022 21:30


Na Mikuláše, 6. prosince, kino Kosmos přenese předvánoční atmosféru přímo do prostor kina. Připravilo promítání tří nových filmů pro malé i velké a během celého večera také bohatou nadílku doprovodného programu pro celou rodinu.

tvořivé dílničky pro děti
inspirace pro Ježíška
mikulaskominy
kinoKAVÁRNA s mikulášským punčem
malování na obličej
nové pohádky a filmy pro malé i velké
copánky pro děvčata
V průběhu odpoledne budeme našim divákům rozdávat drobné dárečky v podobě adventních kalendářů, záložek a spoustu vánočních dobrot!

Prostě a jednoduše...budeme všichni spolu, trávit předvánoční čas.

Mikulášské kino láká na vánoční atmosféru i nové filmy

Nejprve mohou děti poznat příběh rozesmátého, šibalského školáka Mikuláše a jeho povedených kamarádů, když v 16:00 dorazí na animovanou pohádku MIKULÁŠOVY PATÁLIE: Jak to všechno začalo. Oblíbená postavička z pera spisovatele René Goscinnyho v původní ilustraci Jeana-Jacquese Sempého nyní poprvé ožívá v animovaném filmu pro celou rodinu.

Pro společně strávený zážitek s našimi ratolestmi je více než vhodná také nová filmová pohádka NEJVĚTŠÍ DAR, která se bude promítat od 18:00. Natáčela se na Moravě, zejména na Valašsku a není divu, že v ní nechybí ani „valašský král“ Bolek Polívka. Hudbu k filmu složil nedávno zesnulý muzikant David Stypka, držitel několika hudebních cen Anděl. Duet „Zázraky“, který nazpíval s Ewou Farnou se pak stal ústřední písní pohádky. Svou roli v pohádce hraje zima a Vánoce, Největší dar proto vstupuje do kin symbolicky v adventním období.

Dospělí si od 20. hodiny budou moci užít večerní romantiku u nové české komedie s hvězdným obsazením – VÁNOČNÍ PŘÍBĚH. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová v podání Jiřiny Bohdalové. Její syn ztvárněný Karlem Rodenem řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vzájemné vztahy, ale u svátečního stolu se nakonec sejdou Jiří Lábus i Oldřich Kaiser, Jitka Sedláčková, Pavla Beretová, Máša Málková, Albert Čuba nebo Anna Fialová. Na horách se svátky rozhodne oslavit rodina Hynka Čermáka, a tak si zasněžené závěje užije i Jana Plodková, Jan Nedbal či Sára Sandeva. 

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram     Youtube