Vítejte v
Třinci

AKCE

Kubo (Třinec v 90 dnech)

12.6.2021 20:00 - 12.6.2021 23:59


Letní scéna na Městském stadionu STARS.

Folklorní muzikál! Hudba, tanec, láska opětovaná i nenaplněná, drobné intriky i sousedské porozumění. Tvůrci inscenace jsou choreograf Jaro Moravčík, režisér Miloslav Čížek, v roli Paľa vystoupí Robert Urban, účastník show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Plánování termínů a omezení divácké kapacity je výrazně ovlivněno současnou epidemiologickou situací. Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od platných vládních opatření* a aktuálních meteorologických podmínek. Za nepříznivého počasí budou představení přesunuta do divadelního sálu. Z důvodu omezení kapacity jsou nyní bohužel některá představení vyprodaná. Dojde-li ovšem k dalšímu očekávanému uvolnění restrikcí a souvisejícímu zvýšení kapacity sálů, budou na jednotlivá představení uvolněna další místa. O nových termínech akcí i dalších informacích o obsazenosti u jednotlivých představení vás budeme postupně informovat. Prosíme, sledujte nás.

      * Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“ (předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):

  •  14 dní od ukončeného očkování (od aplikované druhé dávky)
  •  Do 90 dní od prodělané nemoci COVID 19
  •  Negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování vyžadováno 

DNEŠNÍ AKCE

MAJDAY 2021

16.6.2021

PROBÍHAJÍCÍ AKCE

POČASÍ V TŘINCI

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky?

Potvrzením údělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

SLEDUJTE NÁS

Facebook     Instagram     Youtube